dom pelletu
dom pelletu
dom pelletu
dom pelletu

O firmie

Od 2007 roku specjalizujemy się w handlu paliwami ekologicznymi, tj. pelletem, brykietem i ekogroszkiem, jednak nasze korzenie sięgają znacznie dalej w przeszłość.

Jesteśmy stabilną, rodzinną, wielopokoleniową firmą o w pełni polskim kapitale. Naszymi najważniejszymi partnerami są polskie spółki, wśród których na szczególną uwagę zasługują liderzy rynku paliw ekologicznych, tj. Barlinek (producent m.in. pelletów Barlinek i Power oraz brykietu Ecobriketts) oraz Stelmet (producent m.in. pelletów LAVA oraz Olimp).

Jako nowa, świeża, marka Dom Pelletu – prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż paliw służących ekologicznemu ogrzewaniu domów i obiektów użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje najszerszy w regionie wybór pelletów drzewnych oraz brykietów kominkowych. Gwarantujemy, że dostarczane przez nas produkty są wysokokaloryczne i pozwalają w bardzo oszczędny sposób ogrzać nawet największe powierzchnie użytkowe.

Zakupiony u nas pellet drzewny, brykiet kominkowy czy ekogroszek dostarczamy własnym transportem. W naszej flocie znajdują się samochody samowyładowcze, którymi z powodzeniem dowozimy sprzedawane przez nas paliwa stałe do miejscowości znajdujących się w promieniu 100 km od Piły. Docieramy do Klientów z następujących miejscowości: Piła, Chodzież, Złotów, Jastrowie, Wałcz, Czarnków, Trzcianka, Wieleń, Margonin, Szamocin, Wągrowiec, Gołańcz, Wyrzysk, Łobżenica, Borne Sulinowo, Szczecinek, Czaplinek, Złocieniec, Mirosławiec, Tuczno, Człopa, Nakło n. Notecią.

Jeśli wśród wymienionych przez nas lokalizacji nie ma miejscowości w której Państwo mieszkają, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Nam nie straszna żadna zima!
Dzięki ścisłej współpracy z producentami pelletu, brykietu i ekogroszku, gwarantujemy dostępność eco opału nawet przy srogich mrozach.
Życzymy dużo ciepła!